Na okazje
 • Chrzest

  Chrzciny  dziecka to ważne wydarzenie dla całej rodziny. Dobrze, aby otrzymane w tym dniu prezenty były pamiątką do końca życia. Nasza firma oferuje duży wybór medalików, obrazków oraz biżuterii dla dzieci, które będą stanowić nie tylko wartość materialną ale co ważniejsze sentymentalną.

 • Komunia

  Komunia dziecka to ważne wydarzenie dla całej rodziny. Dobrze, aby otrzymane w tym dniu prezenty były pamiątką do końca życia. Nasza firma oferuje duży wybór medalików, obrazków oraz biżuterii dla dzieci, które będą stanowić nie tylko wartość materialną ale co ważniejsze sentymentalną.

 • Ślub

  Obrączki są symbolem miłości i jedności. Wybierając partnera jak i obrączki wierzymy, że jest to wybór na całe życie. Chcemy aby wykonane przez nas obrączki odzwierciedlały wyobrażenia przyszłej pary młodej. Dlatego jesteśmy otwarci na indywidualne zamówienia naszych klientów. Oprócz tego oferujemy obrączki z naszych wzorników, które wykonujemy z białego i żółtego złota, bądź łączone w próbie 0.585.

 • Zaręczyny

  Zaręczyny

  Zaskocz swoją wybrankę!

  Zaręczyny to ważne wydarzenie w życiu pary. Spraw aby ten moment był wyjątkowy i na zawsze zapamiętany.

 • Ryngrafy

  Pamiątki, które podkreślają patriotyzm i przywiązanie do religii katolickiej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór srebrnych ryngrafów, wykonanych w próbie 0.925.

 • Biżuteria Symboliczna

  Biżuteria symboliczna, pokazująca nasze przywiązanie do religii czy też wyznawane przez nas wartości. Pełni rolę amuletu, który nas chroni i dodaje sił do działania.

Na stronę
Pokazuję 1 - 9 z 138 produktów